$99‎
فقط$69‎
شگفتی yourself
کشف ریشه‌های نژادی شما و پیدا کردن بستگان جدید با آزمون DNA ساده‌ی ما.
$99‎
فقط$69‎
SPECIAL OFFER
30% off
Ends آگوست 20
بالاترین استانداردهای تکنولوژیکی مناسب با ارزان‌ترین قیمت در بازار.
DNA شما میراث منحصر به فرد شما را نشان می‌دهد — گروه‌های نژادی و منطقه‌ی جغرافیایی شما را که از آن سرچشمه می‌گیرید.
بستگان جدید خود را که هرگز نمی‌شناختید و در DNA به اشتراک گذاشته شما وجود داشته است بیابید.
اکتشافات زندگی در حال تغییر چند قدم با شما فاصله دارد
نژاد منحصر به فرد شما، سرگذشت نیاکان شما، قفل شده در داخل DNA است. و یک وب سایت از بستگان نزدیک و دور از انتظار یافت می شود. با یک غبارروبی سریع از گونه‌ی شما، آزمایشن ریشه‌های نژادی شما را تعیین و بستگان شما را پیدا می‌کند.
1. کیت DNA خود را آنلاین سفارش دهید
2. نمونه‌ی شما برگردانده شد
3. DNA شما در آزمایشگاه ما تجزیه و تحلیل شد DNA ویدئو آزمایشگاهی تماشا کنید
4. مشاهده‌ی نتایج آنلاین در 3-4 هفته دیگر
آشکار سازی ریشه‌های نژادی شما
مکان‌هایی را از اجداد خود نام خانه کشف کنید.
شما یک تفکیک بخشهایی از DNA خود را از جمعیت‌های مختلف جهانی خواهید داشت. ممکن است ریشه‌هایی را در مکان‌های غیر منتظره کشف کنید.
ارتباط با خانواده تازه کشف شده
ما افرادی را که با شما DNA همسان دارند جست‌وجو می‌کنیم: بستگان شما. شما می‌توانید با بستگان خود تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خانواده خود و کشف نیاکان به اشتراک گذاشته شده.

پیش از این یک آزمایش DNA گرفته شده است? Upload existing DNA results.

MyHeritage دارای بزرگترین شبکه بین المللی از شجره‌نامه‌هاست. از آزمایش DNA خود با ساخت شجره‌نامه خود بهترین استفاده را ببرید و پیوندهای خانواده جدید خود را با ابزارهای تحقیقاتی پیشرفته کاوش کنید.
از حریم خصوصی خود محافظت کنید
حریم خصوصی شما بسیار مهم است.
ما برای اطمینان بیشتر در حساب شما سرمایه گذاری قابل توجهی کرده‌ایم و اطلاعات شخصی امن و حفاظت شده توسط چند لایه رمزگذاری شده است. همه تست‌ها با گواهی CLIA، اعتبارنامه‌ی-CAP آزمایشگاه ما در ایالات متحده انجام شده است.
DNA در MyHeritage توضیح داده شده است
چگونه نمونه‌ی DNA مرا گردآوری کردید?
گردآوری نمونه‌ی DNA شما شامل یک گوش پاک‌کن ساده است که به راحتی می‌توانید در دو دقیقه یا کمتر تهیه کنیدد. شما دستورالعمل و اطلاعات دقیق برای گردآوری نمونه همراه با کیت تست DNA خود را دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید ویدئوهای آموزشی ما را مشاهده کنید.
چه نوع نمونه‌ای من نیاز دارم که ارائه دهم?
نمونه‌گیری کیت آزمون DNA در MyHeritage برای استفاده ساده است بسادگی گرفتن خون یا آب دهان. برای گردآوری نمونه خود، شما به سادگی بزاق داخل گونه خود را با یک گوش پاک‌کن کوچک برای حدود 45 ثانیه می‌گیرید، و تکرار می‌کنید این کار را با یک گوش پاک‌کن دیگر برای تهیه پشتیبان. و سپس گوش پاک‌کن‌ها را در شیشه قرار داده و از طریق پست به آزمایشگاه DNA ما برای تجزیه و تحلیل ارسال می‌کنید. نتایج در دسترس برای شما با ایمنی کامل بر روی وب سایت در MyHeritage نمایش داده می‌شود.
چه می توانم از آزمایش DNA یاد بگیرم که در غیر این صورت قادر به دانستن نبودم?
با DNA در MyHeritage، شما ممکن است بستگانی را که قبلا در مورد آن‌ها شناختی نداشتید، که در حلقه‌های DNA به اشتراک گذاشته شده با شما از نیای مشترک ارث برده‌انید کشف کنید. شما ریشه‌های نژادی و جغرافیایی از اجداد خود را کشف خواهید کرد — که ممکن است شامل برخی از شگفتی‌ها باشد.
مزایای دیگر آزمایش دیگر اعضای خانواده چیست?
هر یک از اعضای خانواده‌ی شما انتقال می‌دهند حلقه‌های منحصر به فرد از DNA را که با هم توانید سوابق خانواده خود را بگشایید. تست یک یا هر دو پدر و مادر به شما اجازه خواهد برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد همسانی DNA شما. برای مثال، شما قادر خواهید بود به پیدا کردن این که هر همسانی پدری یا مادری است. همچنین شما می‌توانید بستگان بیشتری را از طریق تطبیق تا 100% از هر یک از DNA شما (به جای تنها 50% شما به ارث برده‌اید) را کشف کنید. تست خواهر و برادر، پسرعمو و دیگر بستگان نیز برای کشف بستگان و برای آموزش بیشتر در مورد همسانی‌های شما بسیار مفید است. چون وراثت ژنتیکی تصادفی است، خواهر و برادر شما ممکن است نتایج نژادهای متقاوت از شما را نشان دهند، و آن را جذاب و سرگرم کننده‌تر با مقایسه‌ی نتایج شما باشد.
آیا از من قبلا ًیک آزمایش DNA گرفته شده است? آیا آزمایش MyHeritage به من اطلاعات جدید ارائه می دهد?
بله. آزمایش DNA شما در MyHeritage با پیشنهادهایی که خودارائه می‌دهید از مزایای قابل توجهی برخوردار است حتی اگر شما در حال حاضر یک آزمایش DNA در جای دیگر گرفته باشید. با تشکر از شما در MyHeritage که در بیش از 40 زبان و یک گستره‌ی بین‌المللی در دسترس است، شما شانس بهتری دارید با بستگانی که در کشورهای دیگر زندگی می کنند همسان شوید. همچنین شما یک تحلیل جامع از نژاد در MyHeritage را که داده‌های جدید را نشان می‌دهد دریافت خواهید کرد.
دریافت نتایج چه مدت طول خواهد کشید?
هنگامی که کیت شما به آزمایشگاه ما می‌رسد، حدود 3–4 هفته برای نتایج آماده می‌شود. هنگامی که نتایج در دسترس قرار گرفت، ما از طریق ایمیل نتایجی را که در MyHeritage برای شما قابل دسترسی است اطلاع می‌دهیم.
ارتباط بین DNA و شجره‌نامه‌های خانوادگی چیست?
DNA و شجره‌نامه مکمل یکدیگرند. DNA را می توان مورد استفاده قرار داد برای اثبات یا رد استناد پیوندهای شجره. برای مثال، اگر شخص دیگری با نام خانوادگی شما، یا یک صاحب شجره‌نامه باشد که با شما Smart Match™باشد، شما می‌توانید هر دو آزمون DNA در MyHeritage را برای پیدا کردن پیوند مربوط بررسی کنید. در مقابل، شجره‌نامه‌های بسیار گرانبهایی برای درک مسیر پیوند با DNA منطبق هستند. ایجاد شجره‌نامه برای هر کسی که یک آزمایش DNA، به منظور بهترین استفاده از نتایج DNA و برای کشف تاریخچه‌ی خانوادگی پشت سر خود توصیه می شود. در MyHeritage ابزار بسیارعالی برای ایجاد یک شجره‌نامه فراهم است، و 8 یک میلیارد سوابق تاریخی است که سرگرم کننده و آسان‌ساز است برای گسترش آن.
چگونه نمونه‌ی DNA مرا تحلیل و پردازش می‌کنید?
آزمون DNA در MyHeritage با استفاده از تست DNA اتوزومال مبتنی بر ریزآرایه است. این تست داده‌های خام را که کمک می کند تا ما همسانی‌های DNA شما را برای محاسبه و تجزیه و تحلیل نژاد از تمام خطوط آبا و اجدادی، ازهر دو سوی پدری و مادری فراهم می‌کند.